Beisbols ir viens no Amerikas Savienoto Valstu populārākajiem sporta veidiem, bieži uzskatīts par vietējo sporta karali. Tāpēc nav grūti uzminēt, ka viens no lielākajiem totalizatora skandāliem Amerikas Savienoto Valstu vēsturē notika tieši šajā sporta veidā.

1919.gadā Čikāgas White Sox komanda spēlēja pret Sinsinati Reds komandu pasaules kausa seriālā, kas ir centrālās beisbola sacensības Amerikas Savienotajās Valstīs augsti profesionālā līmenī. Profesionāls totalizatora pakalpojumu lietotājs Džozefs Sulivans nolēma mēģināt izmantot laimi totalizatorā, reizē mēģinot sarunāt spēles potenciālo iznākumu ar spēles dalībniekiem.

Jāņem vērā, ka tajā laikā totalizatoru krāpniecība nebija tik ļoti izplatīta, jo ar to nodarbojās sākotnēji tikai turīgāki cilvēki. Divdesmitā gadsimta sākumā sporta totalizators kļuva populārs arī vidējā slāņa cilvēku vidū un ienāca vidējā slāņa sporta veidos, kā beisbolā. Šajā laikā sarunāt spēles vēl nebija nelegāli, jo nebija notikuši lieli incidenti, kas liktu par to domāt.

Džozefs Sulivans totalizatorā lika likmes uz šo spēļu rezultātiem, pirms spēlēm sarunājot ar astoņiem Čikāgas White Sox spēlētājiem, ka tie mērķtiecīgi zaudēs spēli. Sulivans savas cerības uz veiksmi totalizatorā lika uz Oskaram Felšu, Arnoldu Gandilu, Džo Džeksonu, Fredu Makmulinu, Čārlzu Risbergu, Džordžu Ververu un Klodu Viljamsu. Katram spēlētājam Sulivans apsolīja 10 000 dolāru, ja tie, kopīgi sabotējot spēli, sagādās savai komandai zaudējumus un totalizatoram nāksies Sulivanam izmaksās laimestus par pareizi uzliktām likmēm.

Skandāls nebija grūti atklājams, jo astoņi spēlētāji beisbolā ir ļoti liela komandas daļa. Viņu nevēlēšanos spēlēt labu spēli nebija grūti nepamanīt un tie viens pēc otra atzinās spēļu sarunāšanā. Drīz vien tika atklāts arī Sulivans un viņam nācās totalizatoram atgriezt naudu. Visiem astoņiem spēlētājiem visu mūžu bija aizliegts spēlēt profesionālu beisbolu.

Šī skandāla ietekme savā ziņā bija pozitīva uz beisbola spēli un totalizatoru beisbolā kopumā, jo uzreiz pēc tam beisbola līgas pieņēma noteikumus, kas liedza spēlētājiem iesaistīties darbībās ar totalizatoru, kā noteica sodus par noteikumu pārkāpšanu.