CBRE grupa tika dibināta 1972. gadā, kā investora Coldwell, Banker & Company meitas uzņēmums. Jau tajā pašā gadā jaunā kompānija sāka veikt ieguldījumus nekustamo īpašuma tirgū. Līdz 1998. gadam, uzņēmums jau bija izveidojis kapitālu 6 miljardu ASV dolāru apmērā. Turpmāko desmit gadu laikā CBRE piedzīvoja būtiskas izmaiņas stratēģijā, piedzīvojot milzīgu izaugsmi un kļūstot par internacionālu investīciju organizāciju. Tas tika panākts, izstrādājot īpašu un augsti profesionālu komandas darba modeli. Bez sākotnējā kompānijas biroja Losandželosā, CBRE grupa ir pārstāvēta vēl 20 citās Ziemeļamerikas pilsētās, kā arī Londonā un daudzās citās Eiropas, Āzijas, Austrālijas un Tuvajos Austrumos. Kopš 2011. gada kompānija tiek pārstāvēta arī Baltijas valstu tirgū, no biroja Rīgā.

Paraugs ir jāņem no labākajiem, un šī taisnība ir attiecināma arī uz nekustamo īpašuma attīstības nozari. Tādēļ visiem esošajiem un topošajiem nekustamo īpašumu investoriem būtu lietderīgi iepazīties ar CBRE grupas ieguldījumu filosofiju:

• Lai riskus varētu vadīt, tos vispirms nepieciešams saprast. CBRE grupa iegulda lielas pūles, izvērtējot katra projekta iespējamos investīciju riskus, un izvēlas tos, kuri piedāvā augstāko peļņas potenciāla – zaudējumu riska attiecību.

• Tirgus ir mainīgs. CBRE grupa rūpīgi pēta globālo īpašumu tirgu, pievēršot uzmanību vietējo tirgu īpatnībām, lai radītu pēc iespējas precīzāku kopainu. Globālajam tirgum esot kritumā, līdzekļi jāiegulda vietējos tirgos, kuriem nākotnē paredzami straujākie kāpumi. Kad globālais tirgus piedzīvo kāpumu, prioritāri ir pārdot īpašumus no nestabilākajiem tirgiem, kuri kritumi piedzīvos pirmie.

• Katrs īpašums ir unikāls. CBRE grupa ir radījusi vietējos tīklus ar vietējiem speciālistiem, kuri labāk izprot vietējā nekustamā īpašuma tirgus īpatnības, ļaujot saskatīt priekšrocības, kas konkurentiem paliek neredzamas.

• Īpašumu pārvaldība rada vērtību. Klienta vajadzību labāka izpratne, savienojumā ar inovatīviem un ilgtspējīgiem pārvaldības risinājumiem, dod iespēju pietuvoties īpašuma potenciālās vērtības maksimumam.

• Ilgtermiņa panākumu atslēga ir stabilitāte. Lieliska investīciju vēsture rodas, pateicoties veiksmīgām investīcijām, katrā tirgus cikla posmā.

2017. gadā, CBRE grupas pārvaldībā esošo īpašumu vērtība pārsniedza 86 miljardus ASV dolāru. Kompānija par savu panākumu atslēgu uzskata pragmatiskas uzmanības pievēršanu pat sīkākajām detaļām un drosmīgu, inovatīvu risinājumu pielietojuma savienojumu.