Pērnā gada martā video spēļu gigants NetEnt saviem spēlētājiem piedāvāja jaunu spēli, kas ir iepriekš, milzīgu popularitāti guvušās spēles Blood Suckers otrā daļa – Blood Suckers 2. Pēdējos desmit gados viss, kas saistīts ar vampīriem un zombijiem ir piedzīvojis milzīgu publikas atsaucību, un runa nav tikai par spēlēm, bet arī kino, seriāliem, grāmatām, un visu citu ko vien varam un nevaram iedomāties.

Spēle Blood Suckers 2 vēstī par jaunās vampīru meitenes Amilijas cīņu par savai ģimenei atņemtajiem dārgumiem. Savus palīgus Amilija dāsni atalgos – ne velti spēle piedāvā veselas 25 izmaksas līnijas, kas sevī slēpj ne tikai bagātības, kas domātas vampīru meitenei, bet arī viņas uzticamajam pavadonim – Jums!

 

Spēles norise.

Spēles pieci ruļļi ir izkārtoti spēles ekrānā, kas atgādina vecas pils logu. Kā jau jebkurā slotu spēlē, svarīgi ir uzgriezt vērtīgākos spēles simbolus, lai gūtu pēc iespējas lielāku laimestu. Vismazāk vērtīgākie simboli spēlē pieder kāršu apzīmējumiem.Vērtīgāko simbolu apzīmējumiem ir izvēlēti dažādi Amiliai tuvu stāvoši ģimenes locekļi. Wild simbols spēlē izskatās kā pils, taču Scatter simbols ir attēlots kā roze. Uzgriežot trīs rožu simbolus, atveras bonusa spēles, kas ir katra video spēļu spēlētāja viens no mērķiem, ja neņem vērā vēlēšanos tikt pie prāva naudas laimesta.

Asiņainās rozes bonusa spēles.

Jā, tieši tik dramatiski tiek dēvēta iespēja tikt pie lielāka laimesta. Bonusa spēle piedāvā desmit bezmaksas griezienus, kas dod iespēju uzlikto likmi palielināt ļoti daudz reižu.

 

Apslēpto dārgumu bonusa spēle.

Šī spēle spēlētājam kļūst aktīva, kad spēles ekrānā parādās trīs vai vairāk bonusa simboli. Bonusa spēlei ir pieci līmeņi un katrs no tiem piedāvā dažādas balvas, tai skaitā laimīgos simbolus, monētas un daudz citu vērtīgu spēles  opciju. Ja atslēgas simbolu izdodas saņemt spēles piektajā līmenī, tad spēlētājs tiek aplaimots ar papildus 1000 monētu lielu laimestu. Tātad, ņemot vērā laimesta nopietnību, jāsecina, ka sastapšanās ar šādu notikumu ir visai reta un ekskluzīva.

 

Blood Suckers 2 ir ārkārtīgi populāra videospēle, kas ir ieguvusi daudz piekritēju un sekotāju visā pasaulē. Pavisam noteikti pie lielākajiem faniem var pieskaitīt visus vampīru sāgas atbalstītājus un varam teikt, ka to nav maz.