Filmās un seriālos parasti varam redzēt, ka totalizatoros piedalās dažādi vīrieši un sievietes, kas liek likmes uz zirgu skriešanās sacensībām. Šī iemesla dēļ,  daudziem šķiet, ka  totalizatoru likmes ir galvenokārt tikai uz šāda veida sporta veidiem, bet patiesībā totalizatoros var piedalīties ikviens sporta veida cienītājs un ar savu vaļasprieku iegūt arī lieku naudu.

Nereti totalizators tiek rīkots uz populārākajiem politikas un kultūras notikumiem. Tas ne tikai dod iespēju totalizatoros piedalīties jaunām personām, bet arī bukmeikeriem piedāvāt dažādas izklaides iespējas. Totalizatorus pēdējā laikā ir populāri rīkot dažādos sporta bāros, kur papildus sporta spēļu skatīšanās iespējām, tiek  piedāvāts arī nobaudīt dažādus dzērienus un baudīt lieliskas uzkodas.

 

Kur piedalīties?

Viens no  galvenajiem nosacījumiem, lai veiksmīgi piedalītos dažādos totalizatorus un liktu likmes uz populārākajiem sporta notikumiem, ir atrast sev un savām interesēm piemērotu bukmeikeri. Mūsdienās ir populāri totalizatorus  spēlēt tiešsaistē. Ir bukmeikeri, kuri savus pakalpojumus piedāvā tikai tiešsaistē, nevis fiziskā bukmeikeru kantorī kā to mēdz saukt tautā. Interneta bukmeikeru kantorī viena no priekšrocībām ir iespēja piedalīties totalizatoros, kas tiek rīkoti ne tikai šeit pat Latvijā, bet arī Eiropā, kas dod iespēju ne tikai piedalīties tādos totalizatorus, kas pie mums nav pieejami, bet arī nopelnīt vairāk naudas. Veiksmīgai dalībai dažādos totalizatoros, ir ne tikai jāpārzina totalizatoros izmantotie termini, bet arī spēlēšanai atvēlētais budžets, lai nerastos pārpratumi gadījumos, ja veiksme šoreiz nav stāvējusi tik tuvu,cik būtu gribējies. Tāpat kā citās azartspēlēs, arī totalizatoros drīkst piedalīties tikai tās personas, kuras ir sasniegušas 18 gadu vecumu.  Šāds noteikums ir ne tikai Latvijas, bet arī ārzemju totalizatoru rīkotājiem.  Gadījumā, ja būs nepieciešama naudas izmaksa, bukmeikers var lūgt uzrādīt elektroniskā veidā savu personu apliecinošo dokumentu, kas pierādītu ka persona, kura ir laimējusi naudu ir tiesīga piedalīties totalizatorā.

 

Kā piedalīties?

Lai piedalītos totalizatorā nav vajadzīgs daudz, tikai vēlme mācīties un saprast kā tiek liktas likmes.  Pastāv divu veidu totalizatoru spēlētāji – vieni uzskata, ka nepieciešama tikai laime, savukārt citi vēlas uzskatīt, ka  veiksmīga dalību totalizatoros nozīmē statistikas un dažādu citu spēļu rezultātu izprašana un analītiskās spējas.  Būsim atklāti, mūsuprāt nepieciešams mazliet pa druskai no abiem, lai veiksmīgi piedalītos totalizatorā un gūtu peļņu. Svarīgākais ir atrast tādu totalizatoru rīkotāju, kuram pilnībā uzticaties.