Mēbeles, kā viens no svarīgākajiem interjera dizaina elementiem, ir lielisks mājokļa atmosfēras un tā īpašnieka personības izteiksmes līdzeklis. Tādēļ biroju telpas gandrīz vienmēr pilda atturīgas un elegantas mēbeles, bet izklaides iestādes piesaista apmeklētāju uzmanību ar neparastākiem un spilgtiem dizainiem. Bet tirgū ir vieta arī pavisam oriģināliem dizainiem, kuru mērķauditorija ir ļoti ekstravaganti klienti. Šādas mēbeles izceļas ar pagalam neparastiem dizainiem, kādus nekustamā īpašuma attīstītāji reti izmantos savus projektos. Tomēr to radītāju oriģinālais skats uz pasauli un spēja atrast funkciju tur, kur to neredz citi, ir lielisks iedvesmas avots nestandarta risinājumu pielietojumā.

Metāla skulptors Bobs Kembels ir atradis mūzu pēdējā vietā, kur to meklētu pārējie – izgāztuvē. Kembels ražo mēbeles no metāllūžņiem. No vecu dzinēju detaļām, govju ķēdēm un citiem lūžņiem, izgatavotās mēbeles izceļas ar apbrīnojamu ilgtspēju, oriģinalitāti un pārsteidzošu funkcionalitāti. Klientu ērtībai, Kembels mēbelēs ir iestrādājis arī koksnes un ādas elementus. Šīs mēbeles ir pirmais, ko pamana katrs, kurš sper soli telpā, kuras tās rotā. Turklāt milzīgas uzgriežņu atslēgas un traktoru ķēdes, kas prasmīgi pārvērstas ērtā atpūtas krēslā, rada spēcīgu apokaliptisku atmosfēru.

Nevienā citā mēbelē cilvēki nepavada tik daudz laika, kā gultās. Vairums cilvēku pēc produktīvas darba dienas izvēlas izgulēties vienkāršā, ērtā un elegantā gultā. Tomēr tieši šīs mēbeles lepojas ar lielāko daudzveidību un pašiem ekstravagantākajiem modeļiem. Viens no oriģinālākajiem un vienlaikus funkcionālākajiem gultu dizainiem ir itāļu mēbeļu dizaina kompānijas Florida ražotais gultas un guļammaisa hibrīds. Lai arī guļammaisi vairumam cilvēku asociējas ar saburzītu polsterējuma kaudzi uz telts grīdas, Florida izstrādājums ir izskatās ļoti eleganti. Tā ir divguļamā gulta, kuru cieši apvij ar rāvējslēdzēju atverams guļammaiss. Tā atgādina Formula 1 bolīdu pirms sacīkstes, pārklātu ar audeklu, lai tas lieki neuzkarstu saulē, gaidot startu. Plūstošās un aerodinamiskās līnijas lieliski iederēsies modernā minimālisma dzīvokļos un izskatās pēc kaut kā, ko gulēšanai izmantos nākamās paaudzes, ja tās dosies starpzvaigžņu ceļojumos. Turklāt šādu gultu uzklāšana neprasa nekādas piepūles, atliek vienkārši aizvilkt ciet rāvējslēdzēju.